FCS&CA Department-in buhfai phurh man vbc.12 chuang a ba

Aizawl; Food, Civil Supplies & Consumer Affairs Department chuan March ni 31,2014 thleng khan carrying contractor te buhfai phurhman ba Rs. 12,57,40,359/- a ba.

FCS&CA Department chuan buhfai phurhman sawrkarin a bat chhan chu sum indaihlohna avang a ni tih an sawi a, annual budget a nuai 2000 awm hmangin sawrkar kumthar ah pek tan tum a nih thu leh budget in a daih chin chin pek phawt a, Finance Department atanga rulh zawhna khawp pawisa pek an nih chuan rulh zawh an tum tih an sawi. FCS&CA department chuan Carrying Contractor bill pek danah duhsak bik an awm lo niin an sawi a. A theih chin chinah seniority a pek a ni a, damlohna emaw engemaw tulbik thil erawhchu an ngai pawimawh thin niin an sawi.

FCS&CA Department in Carrying Contractor te bill an bat dan
Name of District Amount (Rs.)
Directorate Nil
DCSO Aizawl East 81,50,495
DCSO Aizawl West 9,53,486
DCSO Lunglei 2,94,23,967
DCSO Saiha 1,98,14,295
DCSO Champhai 93,20,206
DCSO Kolasib 15,20,072
DCSO Mamit 1,08,17,342
DCSO Serchhip 1,52,23,700
DCSO Lawngtlai 3,05,16,797
Total 12,57,40,359

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Comments

Leave a Reply

Login

Lost your password?